znajdź produkt:
zawansowane
twój kozyk
Brak produktów w koszyku
Dane produktu
OPOWIEŚCI GRABARZA - KRÓTKIE HISTORIE O ŻYCIU MARNYM I BEZ CELU
Nazwa produktu:

OPOWIEŚCI GRABARZA - KRÓTKIE HISTORIE O ŻYCIU MARNYM I BEZ CELU

Kategoria: grafika/plakat/rysunek/KOMIKS
Numer ISBN: 978-83-938941-5-4
Autor: WOJCIECHOWSKI P
status dostępności: dostępna
cena: 22.00 zł 20.90 zł
Opis produktu:

 Scenariusz: Piotr Wojciechowski
Rysunek: Piotr Wojciechowski

Grabarz Józef stara się żyć po Bożemu. Co niedzielę chodzi do kościoła. Słucha się księdza. Odmawia modlitwę co wieczór. Z przyjaciółmi podzieli się opowieścią. Służy radą i pomocą. Uczciwie wykonuje swoją pracę, a praca trudna, bo z denatami. Zakopać trumnę tak głęboko w ziemi, by umrzyk się z niej nie wydostał. Jeszcze by łaził gdzieś po ugorach lub zapędził się na czyjeś podwórko małe dzieci straszyć.

Grabarz Józef stara się żyć po Bożemu. Chociaż za oknami jego chaty zjawy tańcują nocami. Chociaż diaboły bezczelnie pałętają się po cmentarzu i bałaganią na rozstajach dróg. Chociaż kostucha spaceruje po polach, a czort namawia do złego.

Grabarz Józef się stara.

Słodko-gorzkie opowieści o życiu Grabarza Józefa z pogranicza jawy i snu. W albumie zebrano historie publikowane na łamach magazynu komiksowego "AKT" oraz te, z którymi czytelnik może zapoznać się po raz pierwszy.

Debiut komiksowy Piotra Wojciechowskiego, współorganizatora Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt oraz współtwórcy pisma "AKT" (oficjalnego wydawnictwa Asocjacji Komiksu w Toruniu).

Bookmark and Share
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
promocjenowościpolecamy