znajdź produkt:
zawansowane
twój kozyk
Brak produktów w koszyku
Dane produktu
JA NINA SZUBUR. NA MOTYWACH POWIEŚCI OLGI TOKARCZUK "ANNA IN W GROBOWCACH ŚWIATA"
Nazwa produktu:

JA NINA SZUBUR. NA MOTYWACH POWIEŚCI OLGI TOKARCZUK "ANNA IN W GROBOWCACH ŚWIATA"

Kategoria: grafika/plakat/rysunek/KOMIKS
Wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
Numer ISBN: 978-83-64638-44-2
Autor: CHMIELEWSKI D.
status dostępności: dostępna
cena: 99.00 zł 94.05 zł
Opis produktu:

 Mity powstają dopóki istnieją ludzie, którzy chcą ich słuchać. Współcześni aojdzi nadal snują opowieści o początkach naszego świata a do ich grona w wielkim stylu dołączają Olga Tokarczuk i Daniel Chmielewski przypominając nam historię sumeryjskiej bogini uwięzionej w krainie zmarłych. Opowieść, którą czytelnicy i czytelniczki mogą znać z powieści Tokarczuk "Anna In w grobowcach świata" zyskała nową wersję!

Niedaleka przyszłość. Nina Szubur rusza na ratunek swojej ukochanej, uwięzionej w podziemiach miasta Uruk, Inanny. W ciągu kilku dni świat, który znała Nina, okaże się misternie utkaną siecią kłamstw i zależności, a od jej działań zależeć będzie życie nie tylko Inanny, ale i wszystkich mieszkańców Uruk.

Daniel Chmielewski, autor m.in. "Zapętlenia" i "Podglądu" (do scenariusza Marcina Podolca) podjął się niezwykle ambitnego zadania. Podróż korytarzami, windami, przez komnaty i ogrody podziemnego świata to wielka opowieść o poszukiwaniu sensu istnienia, w której spotykają się światy rodem z wizji Ballarda i starożytnego mitu.

Bookmark and Share
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
promocjenowościpolecamy