znajdź produkt:
zawansowane
twój kozyk
Brak produktów w koszyku
NEWSLETTER

Dane produktu
EDUKACYJNE PUZZLE-ETO
Nazwa produktu:

EDUKACYJNE PUZZLE-ETO

Kategoria: gry/układanki
status dostępności: dostępna
cena: 32.00 zł 30.40 zł
Opis produktu:

Puzzle z serii ETO

 

Lubisz zwierzęta? Eto to też siedem klocków, ale z nich ułożysz zupełnie inne kształty. Wiele z nich przypomina ptaki, ryby i czworonogi. Jeśli twoją ulubioną tematyką nie jest fauna, to możesz układać budynki, statki i rakiety.

158 różnych rozwiązań to naprawdę wspaniała nagroda za zakup łamigłówki i spędzony nad nią czas. Tak skomplikowana zabawka będzie mogła na długo dostarczać satysfakcji odkrywania nowych układów. Spróbuj swoich sił, a na pewno nie pożałujesz.

Puzzle Eto to zabawa dla najbardziej ambitnych, którzy nie lubią się nudzić. Czy Ty też do nich należysz? Wytęż umysł i baw się dobrze!

 

Jak układać?
Zawsze wykorzystuj wszystkie siedem elementów układanki. Bądź cierpliwy - ułożenie najtrudniejszych figur daje największą satysfakcję.
Nie zniechęcaj się. Jeśli chwilowo brakuje Ci pomysłu, zacznij dowolnie przestawiać elementy.

Przyglądaj się im uważnie - bo gdy wreszcie ukaże Ci się fragment pożądanej figury, rozwiązanie stanie się już tylko kwestią czasu.

 

Szukaj nowych możliwości i konstruuj kolejne konfiguracje z zaledwie siedmiu elementów!  Poczuj w sobie moc odkrywcy i konstruktora!

 

Ilość elementów 7
Ilość figur do ułożenia 158
Wymiary opakowania 12,5 cm x 10,5 cm x 2 cm

 

Bookmark and Share
Komentarze użytkowników (0)
Brak komentarzy
Musisz być zalogowany aby dodać swój komentarz
promocjenowościpolecamy